O společnosti

Tvorba WWW stránek, tvorba webu, software na zakázku, software pro školy.

Společnost Duelsoft, s.r.o založil v roce 2000 Ing. Dušan Vrážel.

K 30. 4. 2012 došlo ve společnosti Duelsoft ke změně vlastnické struktury a osamostatnění oddělení produktu pro školy do společnosti Helpschola.

Věříme, že změny povedou ke ještě většímu zkvalitňování a zlepšování naších služeb.

V součastné době se společnost Duelsoft, s.r.o. zaměřuje na menší a středně velké klienty, kteří kromě kvality produktu očekávají rychlost vytvoření systému, osobní přístup a příznivou cenu. Právě kvůli těmto faktorům nás oslovuje stále více klientů.

Za dobu své existence máme za sebou zkušenosti z vývoje drobných i větších aplikací vyvářených zákazníkovi na míru. Mezi naše zaměření patří informační systémy, webové aplikace, specializované a sms řešení, e-shopy a řešení pro školy a školy a pro ubytovací zařízení.

Ze zkušeností víme, že dnešní softwarové firmy nutí uživatele ke koupí velkých balíků, které využijí při vlastní práci většinou jen z malé části. Zbytek představuje nabídka možností, které uživatel nepotřebuje a často nikdy v praxi nevyužije. Uživatel tak zaplatí za dodaný softwarový systém zbytečně většinu ceny.

Našim cílem je nabídnout zákazníkovi produkt šitý mu na míru, který splňuje a respektuje jeho požadavky.

Jednou z hlavních výhod našich řešení je bezesporu i cena, která je stanovena pouze za to, co uživatel skutečně požaduje. Protože se zaměřujeme na řešení šitá na míru, platíte u nás je za to, co si opravdu objednáte. U nás nedoplácite na týmy programátorů a analitiků, kteří právě nepracují na projektu.

Naší specializací je